Product was successfully added to your shopping cart.

Käevõru Camilla - Piltjaspis

Kiirülevaade

Toode on saadaval piiratud koguses!

Saadavus: Laos

Tavahind: 8,00 €

Special Price 5,60 €

Detailid

Piltjaspis helmestest käevõru klaasist ruudu kujulise kaunistusega. Käevõru pikkus/ümbermõõt 18 cm.

Piltjaspis on rahuliku energiaga kristall, mida kasutatakse pingete või mõne muu energia maandamiseks. Pilt-jaspis on väga tugevalt seotud Maaga ning ta aitab inimesel leida taas kontakti loodusega. Ta õpetab meid austama Maad ning temaga ka vastutustundlikult ümber käima.

Sageli nimetatakse seda kristalli ka loomuliku tarkuse kiviks, kunajaspis võib aidata oma elutee leidmisel. Samuti toetab ta loomupärase elurõõmu äratamisel, mis peaks tegelikult olema lahutamatu osa iga inimese elust.

Kõik müüdavad ehted on niklivabad ning ei tekita allergiaid!

Ehted on valmistatud erinevatest sulamitest ja osaliselt kaetud 14K kullaga, mis annab neile sära ja kulla efekti.

Moe- ja trendiehete valmistamiseks kasutatakse klaas- ja plastik kristalle ning pärleid, helmeid, merekarpe ja merekarbi imitatsiooni, akrüüli, värvilist klaasi ja looduslikke kive.

Kõik müüdavad väärismetallist ning vääriskividega ehted on eraldi märgistatud.
Oleme üritanud Teile ehete valimise võimalikult mugavaks teha (pildistades tooteid mannekeenide peal). Juhul, kui mõne toote suurus või pikkus tekitab siiski küsimusi, ootame Teiepoolset kirja mailile info@neiss.ee. Vastame ja abistame esimesel võimalusel!

Neiss.ee veebikaubamajas müüdavate sõrmuste suurused on määratletud sõrmuse diameetri mõõdu järgi. Järgnevast tabelist saate kontrollida endale sobiva sõrmuse suurust.

Kuidas pikendada mitteväärismetallist ehete eluiga:

  • Hoia ehteid üksteisest eraldi ( kotikeses, karbis, alusel), et vältida hõõrdumist ja kriimustusi.
  • Eemalda ehted treeningu ja pesemise ajaks. Vesi ja higi muudavad ehte värvi ja välimust. Samuti ei sobi niisked ruumid ehete hoidmiseks.
  • Eemalda ehted magamise ajaks, et vältida purunemist ja võimaliku deformatsiooni eest.
  • Väldi kokkupuudet meigi-, lõhna- ja juuksehooldustoodetega ning kodukeemiaga. Antud tooted võivad rikkuda ehte välimust.