Product was successfully added to your shopping cart.

Käevõru Di - Türkiis / Dalmaatsia Jaspis

Kiirülevaade

Toode on saadaval piiratud koguses!

Saadavus: Laos

Tavahind: 10,50 €

Special Price 8,93 €

Detailid

Türkiis kivi ja Dalmaatsia jaspis helmestega käevõru. Käevõru pikkus/ümbermõõt: 19 cm.

Türkiis kivi on tegelikuses erksam ja rohekam.

Türkiis on üks vanimatest kristallidest, mida on inimkond kasutanud kaitsvaks, õnne toovaks ja tervist hoidvaks talismaniks.

Dalmaatsia jaspise energia on lapsemeelne, rõõmus ja mänguline. Just seda kõike toob ka oma kandja ellu. Ta tuletab meelde, et elust peab rõõmu tundma ning lõbutsemine on ka täiskasvanuna vägagi teretulnud. Ta soodustab positiivset ellusuhtumist, head õnne ja lugupidamist elu vastu. Samuti aitab dalmaatsia jaspis vabaneda asjadest ja suhetest, millest Sa oled praeguseks eluetapiks välja kasvanud. Ta soodustab ka oma enda tuuma ja keskme leidmist. Dalmaatsia jaspis on musta turmaliini koostise tõttu ka hea negatiivsuse maandaja, psüühilise kaitse kristall ja maandaja. Muuhulgas aitab dalmaatsia jaspis Sul rahulikult magada ning hoiab eemal luupainajad. On täheldatud, et dalmaatsia jaspis omab ka seedimist kiirendavat toimet ning toetab vereloomet ja immuunsüsteemi.

Kõik müüdavad ehted on niklivabad ning ei tekita allergiaid!

Ehted on valmistatud erinevatest sulamitest ja osaliselt kaetud 14K kullaga, mis annab neile sära ja kulla efekti.

Moe- ja trendiehete valmistamiseks kasutatakse klaas- ja plastik kristalle ning pärleid, helmeid, merekarpe ja merekarbi imitatsiooni, akrüüli, värvilist klaasi ja looduslikke kive.

Kõik müüdavad väärismetallist ning vääriskividega ehted on eraldi märgistatud.
Oleme üritanud Teile ehete valimise võimalikult mugavaks teha (pildistades tooteid mannekeenide peal). Juhul, kui mõne toote suurus või pikkus tekitab siiski küsimusi, ootame Teiepoolset kirja mailile info@neiss.ee. Vastame ja abistame esimesel võimalusel!

Neiss.ee veebikaubamajas müüdavate sõrmuste suurused on määratletud sõrmuse diameetri mõõdu järgi. Järgnevast tabelist saate kontrollida endale sobiva sõrmuse suurust.

Kuidas pikendada mitteväärismetallist ehete eluiga:

  • Hoia ehteid üksteisest eraldi ( kotikeses, karbis, alusel), et vältida hõõrdumist ja kriimustusi.
  • Eemalda ehted treeningu ja pesemise ajaks. Vesi ja higi muudavad ehte värvi ja välimust. Samuti ei sobi niisked ruumid ehete hoidmiseks.
  • Eemalda ehted magamise ajaks, et vältida purunemist ja võimaliku deformatsiooni eest.
  • Väldi kokkupuudet meigi-, lõhna- ja juuksehooldustoodetega ning kodukeemiaga. Antud tooted võivad rikkuda ehte välimust.