Product was successfully added to your shopping cart.

Käevõru Sabrina - Krüsopraas/Tiigrisilm

Kiirülevaade

Toode on saadaval piiratud koguses!

Saadavus: Laost otsas

Tavahind: 9,00 €

Special Price 7,20 €

Detailid

Käevõru valmistamiseks on kasutatud ksüsopraas ja tiigrisilma helmeid. Rippuv kaunistus. Käevõru on veniva kummiga. Ümbermõõt: 19 cm.

Krüsopraas on väga hea uuendusi ja leiutusi soosiv kivi. Hea kivi igasuguste uute plaanide, ürituste ja projektide realiseerimiseks. Hoiab hädaohu eest, mahendades olukorra teravust. Soodustab sõprust ja annab kaitse ka esivanemate kaudu. See kivi ei armasta rutiinseid ja kahtlustavaid isikuid, vaid toob õnne uuendusi otsivatele, rahututele isikutele. Krüsopraas kehastab seiklushimu, kevadet ja äsjapuhkenud lehti. Ta annab lootust ja toob rõõmu ning aitab inimesel väljapoole avaneda.

Tiigrisilma on sajandeid kasutatud kaitsevate talismanide valmistamiseks, kuna tal on tugevad kaitsvad omadused. Tiigrisilm on ka küllusekivi ning toob oma kandjale edu ja jõukust. Tegemist on meesenergiaga kristalliks, mis annab kandjale energiat, julgust ja enesekindlust.

Kõik müüdavad ehted on niklivabad ning ei tekita allergiaid!

Ehted on valmistatud erinevatest sulamitest ja osaliselt kaetud 14K kullaga, mis annab neile sära ja kulla efekti.

Moe- ja trendiehete valmistamiseks kasutatakse klaas- ja plastik kristalle ning pärleid, helmeid, merekarpe ja merekarbi imitatsiooni, akrüüli, värvilist klaasi ja loodulikke kive.

Kõik müüdavad väärismetallist ning vääriskividega ehted on eraldi märgistatud.
Oleme üritanud Teile ehete valimise võimalikult mugavaks teha (pildistades tooteid mannekeenide peal). Juhul, kui mõne toote suurus või pikkus tekitab siiski küsimusi, ootame Teiepoolset kirja mailile info@neiss.ee. Vastame ja abistame esimesel võimalusel!

Neiss.ee veebikaubamajas müüdavate sõrmuste suurused on määratletud sõrmuse diameetri mõõdu järgi. Järgnevast tabelist saate kontrollida endale sobiva sõrmuse suurust.

Kuidas pikendada mitteväärismetallist ehete eluiga:

  • Hoia ehteid üksteisest eraldi ( kotikeses, karbis, alusel), et vältida hõõrdumist ja kriimustusi.
  • Eemalda ehted treeningu ja pesemise ajaks. Vesi ja higi muudavad ehte värvi ja välimust. Samuti ei sobi niisked ruumid ehete hoidmiseks.
  • Eemalda ehted magamise ajaks, et vältida purunemist ja võimaliku deformatsiooni eest.
  • Väldi kokkupuudet meigi-, lõhna- ja juuksehooldustoodetega ning kodukeemiaga. Antud tooted võivad rikkuda ehte välimust.