Product was successfully added to your shopping cart.

Käevõru Ziwa - Obsidiaan/Hõbe

Kiirülevaade

Toode on saadaval piiratud koguses!

Saadavus: Laos

Tavahind: 6,50 €

Special Price 5,53 €

Detailid

Obsidiaan ja tiigrisilm helmestest käevõru. Kaunistuseks hõbeda tooni nool. Kivi suurus: 6 mm. Ümbermõõt: 18,5 cm.

Obsidiaan blokeerib psüühilisi rünnakuid ning negatiivseid vaimseid mõjusid, aitab saavutada meeleselgust ning vabaneda nii segaduses olekust kui ennast ahistavatest tõekspidamistest, võimaldades mõista ka mis tahes vaimsete häirete põhjuseid. Kristallistruktuurita obsidiaanil puuduvad igasugused piirid ning selle toime on äärmiselt kiire ja võimas.

Tiigrisilma on sajandeid kasutatud kaitsevate talismanide valmistamiseks, kuna tal on tugevad kaitsvad omadused. Tiigrisilm on ka küllusekivi ning toob oma kandjale edu ja jõukust. Tegemist on meesenergiaga kristalliks, mis annab kandjale energiat, julgust ja enesekindlust.

Kõik müüdavad ehted on niklivabad ning ei tekita allergiaid!

Ehted on valmistatud erinevatest sulamitest ja osaliselt kaetud 14K kullaga, mis annab neile sära ja kulla efekti.

Moe- ja trendiehete valmistamiseks kasutatakse klaas- ja plastik kristalle ning pärleid, helmeid, merekarpe ja merekarbi imitatsiooni, akrüüli, värvilist klaasi ja looduslikke kive.

Kõik müüdavad väärismetallist ning vääriskividega ehted on eraldi märgistatud.
Oleme üritanud Teile ehete valimise võimalikult mugavaks teha (pildistades tooteid mannekeenide peal). Juhul, kui mõne toote suurus või pikkus tekitab siiski küsimusi, ootame Teiepoolset kirja mailile info@neiss.ee. Vastame ja abistame esimesel võimalusel!

Neiss.ee veebikaubamajas müüdavate sõrmuste suurused on määratletud sõrmuse diameetri mõõdu järgi. Järgnevast tabelist saate kontrollida endale sobiva sõrmuse suurust.

Kuidas pikendada mitteväärismetallist ehete eluiga:

  • Hoia ehteid üksteisest eraldi ( kotikeses, karbis, alusel), et vältida hõõrdumist ja kriimustusi.
  • Eemalda ehted treeningu ja pesemise ajaks. Vesi ja higi muudavad ehte värvi ja välimust. Samuti ei sobi niisked ruumid ehete hoidmiseks.
  • Eemalda ehted magamise ajaks, et vältida purunemist ja võimaliku deformatsiooni eest.
  • Väldi kokkupuudet meigi-, lõhna- ja juuksehooldustoodetega ning kodukeemiaga. Antud tooted võivad rikkuda ehte välimust.