Product was successfully added to your shopping cart.

Käevõrude komplekt Claare - Roosa kvarts

Kiirülevaade

Toode on saadaval piiratud koguses!

Saadavus: Laos

Tavahind: 11,50 €

Special Price 9,78 €

Detailid

Roosa kvarts helmestest käevõrude komplekt. Käevõru pikkus/ümbermõõt 19 cm. Kivi toon on tegelikuses kvartsile iseloomulikumalt mahedam roosa.

Roosa kvarts on emotsionaalselt vabastav ja rahustav kivi. Roosa kvarts on õrnatundeline südame tervendaja. Ta suurendab mõistmisvõimet ning tõstab kandja enesehinnangut. Roosakvarts on väga õige teadlik valik inimesele, kes soovib luua ja tugevdada positiivset mina-pilti.

Kõik müüdavad ehted on niklivabad ning ei tekita allergiaid!

Ehted on valmistatud erinevatest sulamitest ja osaliselt kaetud 14K kullaga, mis annab neile sära ja kulla efekti.

Moe- ja trendiehete valmistamiseks kasutatakse klaas- ja plastik kristalle ning pärleid, helmeid, merekarpe ja merekarbi imitatsiooni, akrüüli, värvilist klaasi ja looduslikke kive.

Kõik müüdavad väärismetallist ning vääriskividega ehted on eraldi märgistatud.
Oleme üritanud Teile ehete valimise võimalikult mugavaks teha (pildistades tooteid mannekeenide peal). Juhul, kui mõne toote suurus või pikkus tekitab siiski küsimusi, ootame Teiepoolset kirja mailile info@neiss.ee. Vastame ja abistame esimesel võimalusel!

Neiss.ee veebikaubamajas müüdavate sõrmuste suurused on määratletud sõrmuse diameetri mõõdu järgi. Järgnevast tabelist saate kontrollida endale sobiva sõrmuse suurust.

Kuidas pikendada mitteväärismetallist ehete eluiga:

  • Hoia ehteid üksteisest eraldi ( kotikeses, karbis, alusel), et vältida hõõrdumist ja kriimustusi.
  • Eemalda ehted treeningu ja pesemise ajaks. Vesi ja higi muudavad ehte värvi ja välimust. Samuti ei sobi niisked ruumid ehete hoidmiseks.
  • Eemalda ehted magamise ajaks, et vältida purunemist ja võimaliku deformatsiooni eest.
  • Väldi kokkupuudet meigi-, lõhna- ja juuksehooldustoodetega ning kodukeemiaga. Antud tooted võivad rikkuda ehte välimust.