Product was successfully added to your shopping cart.

Nahast käepael Sun - Korall

Kiirülevaade

Toode on saadaval piiratud koguses!

Saadavus: Laos

7,00 €

Detailid

Korall sümboliseerib tagasihoidlikkust, õnne ja surematust. Vanas Kreekas kasutati punast ja roosat koralli õnne ja surematust toovate amulettide valmistamisel, mis olid võimelised kaitsma õnnetuste ja haiguste eest. Maagiline korall on traditsiooniline kingitus last ootavale emale ning kaitsev amulett vastsündinule ja väikestele lastele. Korall pärineb merest ning on seega seotud emotsionaalse tervenemisega. Korall absorbeerib negatiivseid energiaid, toetab sõprust ja platoonilist armastust ning võimendab intuitsiooni. Korall vaigistab emotsioone ning aitab leida sisemist rahu.

Käepaela pikkus on 20,5 cm. Laius 2 cm. Kinnituseks kaks erineval kaugusel asetsevat trukki.

Kõik müüdavad ehted on niklivabad ning ei tekita allergiaid!

Ehted on valmistatud erinevatest sulamitest ja osaliselt kaetud 14K kullaga, mis annab neile sära ja kulla efekti.

Moe- ja trendiehete valmistamiseks kasutatakse klaas- ja plastik kristalle ning pärleid, helmeid, merekarpe ja merekarbi imitatsiooni, akrüüli, värvilist klaasi ja looduslikke kive.

Kõik müüdavad väärismetallist ning vääriskividega ehted on eraldi märgistatud.
Oleme üritanud Teile ehete valimise võimalikult mugavaks teha (pildistades tooteid mannekeenide peal). Juhul, kui mõne toote suurus või pikkus tekitab siiski küsimusi, ootame Teiepoolset kirja mailile info@neiss.ee. Vastame ja abistame esimesel võimalusel!

Neiss.ee veebikaubamajas müüdavate sõrmuste suurused on määratletud sõrmuse diameetri mõõdu järgi. Järgnevast tabelist saate kontrollida endale sobiva sõrmuse suurust.

Kuidas pikendada mitteväärismetallist ehete eluiga:

  • Hoia ehteid üksteisest eraldi ( kotikeses, karbis, alusel), et vältida hõõrdumist ja kriimustusi.
  • Eemalda ehted treeningu ja pesemise ajaks. Vesi ja higi muudavad ehte värvi ja välimust. Samuti ei sobi niisked ruumid ehete hoidmiseks.
  • Eemalda ehted magamise ajaks, et vältida purunemist ja võimaliku deformatsiooni eest.
  • Väldi kokkupuudet meigi-, lõhna- ja juuksehooldustoodetega ning kodukeemiaga. Antud tooted võivad rikkuda ehte välimust.