Product was successfully added to your shopping cart.

 

Toodete tellimine

Minimaalne e-poe tellimuse väärtus on 5 EUR. Alates 29 EUR tellimusest on transport tasuta.

Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

Juhime tähelepanu, et toodete pildid on illustratiivsed ja tegelikuses võib esineda väikeseid värvi erinevusi.

Ostukorvis olevate toodete koguseid on  võimalik muuta + ja -  nuppe kasutades. Peale muudatuse tegemist tuleb vajutada " Uuenda ostukorvi."

Ostukorvi tühjendamiseks vajutage "Tühjenda ostukorv. "

Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis. Võimalik on tellida Eesti siseselt, kui ka Soome (Itella Smartpost).

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „Vormista tellimus“. Kui te olete juba Neiss.ee veebikaubamaja registreeritud kasutaja, siis logige oma kontoga sisse. Kui tellite tooteid esimest korda, sisestage oma kontaktandmed „Uus klient“ lahtrisse või vormistage ost külalisena.

Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „Tellin ja tasun“. Seejärel vormistatakse teile ettemaksuarve, mille saate tasuda koheselt pangalingi kaudu.  Arve koopia saadetakse teile e-posti aadressile ning oma tellimuste ajalugu ja arveid saate alati oma konto alt ostuajaloost üle vaadata.

Tooted postitame pärast arve tasumist samal päeval! Käsitleme tellimusi esmaspäevast reedeni. Nädalavahetusel esitatud tellimused postitatakse esmaspäeval.

Soovime teile meeldivaid oste meie veebipoes!