Product was successfully added to your shopping cart.

 

Konto loomine

Miks registreerida kasutajaks?

  • Ülevaade tellitud toodetest ja tellimuste ajaloost
  • Ostuprotsess alati kiirem, lihtsam ja mugavam
  • Lemmiktooted saab salvestada oma lemmikute kausta ( Südame kujutis toote juures), kust need saab endale sobival ajal mugavalt ja lihtsalt ostukorvi lisada.


Neiss.ee veebikaubamajas uue konto loomiseks vajutage kõigepealt nupule „SISENEN / REGISTREERU” ning seal avanevas aknas nupule „LOO KONTO”. Seejärel täitke nõutud väljad. Kui soovite kauba transporti erinevale aadressile kui kontol registreeritud aadress, siis eemaldage transpordi lahtris „Arve- ja tarneaadress on samad” lause eest linnuke ning täitke väljad soovitud andmetega. Kui olete kõik nõutud väljad täitnud ning veendunud, et andmed on õiged, vajutage nuppu „KINNITA” ning teie konto on loodud. Ühtlasi kinnitate sellega, et olete esitanud oma õiged isikuandmed ja olete nõus Neiss'i veebikaubamaja kasutamistingimustega.

Neiss.ee veebikaubamajja sisselogimiseks kasutage konto loomisel registreeritud kasutajanime ja salasõna, mis on konfidentsiaalsed ega kuulu edastamisele kolmandatele isikutele. Konto omanik vastutab kõigi tellimuste eest, mis on Neiss'i veebikaubamajas tema kasutajanime all tehtud. Oma andmeid, tellimusi ja lemmiktooteid saate vaadata ja hallata „MINU KONTO” nupu alt.

Loo konto